Hosting Festivali 2014 – İstanbul

Türkiye’nin ilk ve tek Hosting Festivali 21 Haziran’da Point Hotel’de gerçekleşti. Tabi bizde @ILKSERVER olarak katıldık. Sektör açısından oldukça önemli olan bu etkinliği destekledik ve bundan sonraki etkinliklerde de desteklemeye devam edeceğiz.

hostingfestivali-e1403730217775

Sektördeki 300’e yakın hosting firması yöneticileri ve yetkilerinin katılımıyla gerçekleşen festivalde bir birinden faydalı konular konuşuldu. Bu bizim gibi firmalar için oldukça önemliydi. Çünkü gerek yasal zorunluluklar gerekse de otomasyon sistemleri ile farklı alternatifler ve çözümler üretilmeye çalışıldı.

Eksiklikler vardı fakat sektör olarak böyle bir organizasyonun oluşmasından da son derece memnunduk. Eksikliklerin giderilmesi için bizlerde taşın altına elimizi koyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bir sonraki etkinlikte hosting sektörüne ait problemler, sıkıntılar, eksiklikleri konu alan oturumlar, konuşmalar ve çözüm odaklı paneller düzenlenmesi sektörü iyileştirme anlamında somut adımlar atılmasına sebep verecektir.

Hosting Festivalini takip etmek için  http://www.hostingfestivali.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere…

 

hosting-festivali-toplu hosting-festivali-sunucunuk-kur selçuk-saraç

PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someoneShare on Tumblr0Pin on Pinterest0Digg this
Hosting kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*